"Jeden život, jedna šanca, jeden príbeh. . "

Autor: Martina Meriačová | 3.5.2015 o 14:45 | Karma článku: 1,23 | Prečítané:  220x

Iba jediný krát žijeme. Iba jediný jeden krát môžeme prežiť svoj život, tak, ako si želáme. Tak...  skutočne žijeme tak, ako chceme ?    Keď sa ma raz jeden múdry človek opýtal, či som to skutočne ja, nedokázala som mu odpovedať. Pravdou je, že v tej podstate, niekde hlboko vo vnútri, som to bola stále ja, rovnaká, nezmenená.  Ale moje vnútro kričalo. .  od bolesti. Dívala som sa na svet rovnakými očami, vnímala to všetko, čo sa deje a nedokázala sa tomu postaviť.   

Veľmi som chcela.     

Lebo niekedy sa stáva, že nás život postaví do situácií, ktoré si neželáme. Zmení nám našu cestu a nedovoľuje nám vrátiť sa späť.  A my dúfajúc, že vysliší naše želania, ktoré so zdvihnutým zrakom k nebesiam vyslovujeme každú noc, stojíme na tom mieste, pretože sa bojíme ísť ďalej.      

Aj ja som sa bála.  Ale dnes tomu rozumiem. .             .

Nemôžu vás súdiť za to, čo cítite. Nemôžu vám zakázať, aby vaše srdce milovalo, rovnako, ako vám nemôžu zakázať dýchať.  A aj keď  budete chcieť ísť proti nemu, nevydržíte. Pretože ono si vyberá samo.  A skôr či neskôr vás zlomí a vy urobíte to, čo cítite. Bez ohľadu na to, koľko vás to bude stáť a koľko obetí za sebou necháte.  Ale to neznamená, že ste zlým človekom.  Vy len chcete byť šťastní.      


                                                               . . a ja tiež.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stratová poisťovňa rozdala desaťtisíce na odmenách

Bývalé vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne si napriek odhadovanej strate desiatok miliónov eur rozdelilo odmeny vo výške 41-tisíc.

KOMENTÁRE

Symboly teta Anka, masér Kostka a celá VšZP

Ani polícia, ani Drucker sa s riešením situácie v štátnej poisťovni nepretrhnú.

SVET

Stredné Taliansko postihli silné zemetrasenia, cítili ich aj v Ríme

Zemetrasenie vyvolalo u obyvateľov strach.


Už ste čítali?