A čo vidíte Vy ?

Autor: Martina Meriačová | 22.6.2015 o 14:36 | Karma článku: 2,66 | Prečítané:  188x

V najkrajších rokoch svojho života zastaňme, nadýchnime sa a obzrime sa späť. .  To, čo tam vidíme, by malo byť úsmevné, plné emócií, krásnych dní ale aj sĺz, ktoré majú miesto v našom živote, pretože nás učia, na čom skutočne záleží.
Keď sa obzrieme späť, vidíme seba. Všetko, čo sme spáchali, všetko, na čo sme právom hrdí a všetky prešľapy, ktoré nás stáli mnoho síl a ešte viac preplakaných nocí. Rozmanitosť každého z nás je úžasná! Avšak. . čo všetko sa musí stať, aby sme rozumeli životu, tomu, prečo tu sme a čo je naším cieľom. Čo je pre nás prioritou a čo len možnosťou, kto pri nás skutočne stojí v najťažších chvíľach a kto je len náhodný okoloidúci (?) .
Ľudia sa málo dívajú, na svoj život, na seba, na to, kde pochybili. . hádžu minulosť za hlavu bez toho, aby zastali, na chvíľku. . a uvedomili si, že každá minca má dve strany, že každý problém má viacero riešení, že v tomto svete nie sú sami a preto by sa mali naučiť prijímať toho druhého. Jeho postoje, názory, myšlienky. .
Byť dobrým človekom je rozhodnutie, ktoré sami urobíme bez toho, aby sme očakávali uznanie, za to, čo robíme, alebo čo sme urobili. .
Na svete existujú tisícky ciest, ktoré nás môžu viesť. Ale my sme tí, ktorí majú možnosť voľby.
Vyberajte si svoju cestu srdcom. .

. . lebo vo chvíľach, kedy zastanete a obzriete sa späť, bude zrkadlom toho, ako ste žili.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN nazvali cuciakom, teraz ho koalícia považuje za diktátora

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.

KOMENTÁRE

Premiér Fico mieri k jadru Únie. Ako sa k nemu prelúska?

Fico sa nenápadne začal dištancovať od susedov z V4.

SVET

Hlásna trúba brexitu kolabuje, Farageove výkriky už voličov nezaujímajú

Strane Ukip hrozí, že sa nedostane do parlamentu.


Už ste čítali?