Šampus.

Autor: Martina Meriačová | 5.11.2018 o 14:38 | (upravené 9.11.2018 o 11:19) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  78x

„Vyzdvihnem Ťa dnes. 
20:00.
Buď presná.“

Zamrazilo ma. Očami som prechádzala riadky tej správy znova a znova. Obliala ma horúčava a vzápätí studený pot. Bolo to až magicky nebezpečné a ja som tomu podľahla už v prvej chvíli.

„Budem pripravená,“ odpovedala som na jeho správu a čakala, čo príde. Čím ma prekvapí dnes. Triasla som sa od zvedavosti, od túžby vidieť ho a dotýkať sa jeho slabín. Zavrela som oči a vrátila som sa späť na to miesto, na poslednú noc strávenú s ním. Usmiala som sa. Dokázala som si živo vybaviť jeho hypnotický pohľad, jeho chuť, na slastné vzdychy, ktorými ma obdaroval zakaždým, keď som sa dotkla jeho slabín. Na dravosť, čo v sebe nosí. Cítiť ju v každom jeho pohybe, pevnom stisku rúk, v sile akou si berie, čo mu patrí. 
Ležím na bruchu a cítim ako sa približuje. Kráča chodbou, bosými nohami po studenom mramore až ku mne. Oči mám zviazané a nemám dovolené sa pohnúť. Vnímam jeho prítomnosť za mnou a mráz mi behá po chrbte. Oh, ako veľmi zbožňujem toho božského bastarda. Počujem ako z baru vyberá fľašku, niečoho. Šampanské. Vrch dopadol na zem. 
„Buď dobré dievča a nehýb sa,“ šepká mi do vlasov a odchádza z miestnosti. Horím nedočkavosťou. Chcem ho cítiť celého. Túžim po jeho dotykoch. Po slasti, ktorou ma tak dokonale ovláda. Som vlhká a oblieva ma studený pot.
„Už to nevydržím, „ zavzlykám potichu. Vracia sa. Zrazu mi po chrbte steká studené šampanské, strhnem sa. „Nehýb sa,“ rázne odvrkne. 
Cítim ako mi chlad prechádza celým telom. Kvapky šampanského stekajú po zadku, bokoch až pod bruško. Usmievam sa. Je to príjemný pocit. Zrazu cítim jeho jazyk na mojom stehne. Pomaličky prechádza k zadočku a vychutnáva si šampus priamo z môjho tela. Zavzdychám. Pokračuje až na chrbát. Cítim jeho prirodzenie na mojom chrbte a chcem ho. Hneď. Túžim ho mať celého. Pevne mi chytí vlasy, obtočí si ich okolo svojej ruky a potiahne. 
„Poslušné dievčatko, to sa mi páči,“ a jeho bozky cítim na mojom krku, pleciach. Bez toho, aby pustil moje vlasy ma pretáča na chrbát. 
„Au,“ zastonám a on sa usmieva. Túži po tom, aby ma to bolelo. Ale nie príliš. Presne pozná hranice medzi bolesťou a slastným orgazmom. A ja mu úsmev opätujem. Rozopína si nohavice a druhou rukou sa pohráva s mojimi prsiami. Dívam sa na neho, a akt toho, ako si ma každú chvíľu vezme. Celučičkú celú. Budem patriť len jemu. 
Pevne ma chytí za boky a prirazí.
„Ach, ty božský bastard!“ vykríknem a on mi do pusy strčí jeho prst. Pohrávam sa s ním, cmúľam ho, akoby som mala v puse jeho prirodzenie. On si ma berie. Dravo. S vášňou lovca, ktorý dostal svoju korisť. Jeho ruky blúdia po mojom tele ale jeho dotyky nie sú nežné. Sú presne také, ako on sám. Miestami bolestivé. Po izbe sa rozliehajú jeho stony a mňa to vzrušuje ešte viac. Cítim ako sa prestávam ovládať, nič sa nevyrovná tomu, keď v nás postupne narastá ten príval a my sa ním chceme nechať zaplaviť. Hypnotizuje ma svojím pohľadom a ja viem, že už sa blíži môj záver. 
„Sprav sa pre mňa dievča,“ šepká rázne. A v tom sa moje telo prehne, vlna orgazmu si berie, čo jej patrí. Ako explózia všetkých hriechov, túžob a vášní, ktoré má s týmto bastardom spájajú. A po chvíľke sa tomu poddáva tiež. 
Dopadá na posteľ vedľa mňa. „Si tak sladké, dievčatko,“ hovorí pozerajúc sa na moje pery. 
Pobozkal ma. Majetnícky, tak ako len on vie a postavil sa. Pozerajúc na mňa hovorí: 
„Nabudúce si vezmi tie čierne podväzky a červený kabát. Šaty nepotrebuješ,“ a odišiel.

Otvorila som oči a pozrela na hodinky. 
„Och, najvyšší čas,“ pomyslela som si.
Očami som prebehla po posteli, boli na nej pripravené čierne podväzky s čipkou a pokračovala som do kúpeľne.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prešovskú bytovku po výbuchu budú búrať. Je hrozbou pre okolie

Mesto a experti zvažujú spôsob aj rozsah.

Dobré ráno

Denný podcast: Zabil otca, ktorý týral celú rodinu

Čo hovorí príbeh Dávida o domácom násilí.

Stĺpček Petra Schutza

Exodus rozumu z NAKA dosiahol level Sýria

U Lučanského zrejme pravá ruka nevie, čo robí ľavá.


Už ste čítali?