A teraz si predstav . .

Autor: Martina Meriačová | 9.6.2020 o 9:34 | (upravené 9.6.2020 o 10:24) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  89x

 . . a zotrvaj.

                                     „Obmedzujú nás iba tie múry, ktoré sme sami postavili.“

Predstav si pocit úplnej, čistej energie, ktorá prechádza cez každú bunku tvojho tela a prináša Ti pocit ľahkosti, radosti, blaženosti a nekonečného šťastia. .

Myslím si, že sa potrebujeme uzdraviť. Zbaviť sa všetkých tých negatívnych nánosov, ktoré sme počas života nabrali na svoje plecia. Zbaviť sa negatívnych emócií, rozčarovania, hnevu, klamstva a manipulácie. Potrebujeme pochopiť. Pochopiť seba, svoje najhlbšie JA a všetky nefunkčné mechanizmy v našom živote.

Predstav si seba v situácií, ktorá ťa rozčuľuje. Predstav si človeka, ktorý ťa hnevá, niekoho, kto Ti ublížil, akúkoľvek „nepohodlnú“ situáciu. A pred tým, ako toho človeka a okolnosti s tým súvisiace odsúdiš, polož si otázku „Prečo si mám/som si mal toto prežiť?“ , prečo mám precítiť tieto pocity?
A hneď ako sa ocitneš v nepohodlí. . ďakuj! Ďakuj veľa a za všetky situácie, nie len za tie pekné. Ďakuj hlavne za tie, ktoré sa Ti zdajú byť nefér, ťažké, nezvládnuteľné, hrozné. ĎAKUJ! S vďačnosťou sa Ti otvoria aj nové dvere možností, pocitov a vnímania.
Vieš . . sila, ktorá je silnejšia ako čokoľvek iné sa volá odpustenie. Je to prejav lásky k sebe samému. Dovolí Ti vystúpiť zo začarovaného kruhu. Zbaví Ťa horkosti. Tak odpusti sebe i iným. Pretože ak nedokážeš žiť prítomným okamihom a tvoj život neplynie s ľahkosťou, znamená to, že si sa upol na nejaký moment minulosti. Môžu to byť pocity smútku, strachu, ľútosti, túžba pomstiť sa . . Proces uzdravovania začína, keď začneš otvárať tajné zákutia svojej duše, kde sú skryté všetky tvoje „strašiaky“. Pretože neexistuje situácia, ktorá by nás neučila novému poznaniu. Každý deň sa môžeš dozvedieť niečo, čo je ukryté hlboko pod povrchom. Ale skutočne to chceš ? Ak sa vydáš na cestu poznania, niet cesty späť. Cesta poznania je dlhá, je ťažká, vyžaduje veľa vnútornej sily a odhodlania. Veríš tomuto procesu ? Ak áno, vydaj sa na cestu pokory a trpezlivosti a zotrvaj aj keď budeš pochybovať. Zotrvaj, aj keď ťa to bude hádzať do „starých koľají“, keď nebudeš veriť v seba, nebudeš veriť v proces, keď nebudeš chcieť vidieť pravdu. Iba zotrvaj. . Ak si pripravený zvedomiť svoje bytie, dokážeš prekonať všetky prekážky.

„. . Ale pokiaľ si budeš myslieť, že všetko v tvojom živote je vina niekoho iného, budeš veľa trpieť.“ 
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Atómová bomba (už zasa)

Druhé plošné testovanie za sto miliónov dosiahlo toto.


Už ste čítali?