Tvor a buď!

Autor: Martina Meriačová | 15.11.2020 o 21:54 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  68x

„Ahoj tvorca, pozdravujem Ťa, pozri, tu Ti dávam čisté plátno, vytvor nebo na Zemi.“

Nahliadni na svoj život, v ňom každý deň, ako na čisté plátno. Nahliadni na seba ako na tvorcu, na majstra, ktorý každý deň môže vytvoriť niečo magické. Je čas.
Vystúp zo svojich starých topánok, poďakuj im, že s Tebou prešli taký kus cesty. Poď kráčať na chvíľu bosý. Precíť novú cestu, ktorá nemusí byť úplne bezbolestná. Dovoľ tejto ceste, aby Ti ukázala aj bolesť, aj zranenie - na ktoré stúpiš, s ktorým sa stretneš, ktoré precítiš. Dovoľ tejto ceste odhaliť všetko, čo si doteraz nevnímal, necítil, čo si nechcel vidieť. Je čas. Rozhliadni sa okolo seba, kto s Tebou kráča? Koho si stratil? Koho nasleduješ? Kto Ti bráni kráčať ďalej? Nič v tejto chvíli nie je dôležitejšie ako toto poznanie.
Prostredníctvom ľudí sa môžeš spoznávať. Každý deň sa môžeš stretávať so sebou samým, prostredníctvom iných. Oni Ti totižto prišli ukázať všetko, čo je súčasťou  Teba. Sme v tom všetci a je požehnaním pre nás všetkých, že sa môžeme uzdraviť. Navrátiť sa späť, k sebe, k svojej sile, spojiť sa so svojou dušou. Byť radostní, šťastní, naplnení, spokojní TU a TERAZ. Len vykroč, s plným vedomím, do každého jedného dňa ako TVORCA. To čisté plátno čaká každý deň na to, čo vytvoríš. Do akých farieb ho oblečieš, koľko lásky mu odovzdáš, aké obrazy na ňom zanecháš. Si majstrom svojho života. Je čas si to uvedomiť. .

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Atómová bomba (už zasa)

Druhé plošné testovanie za sto miliónov dosiahlo toto.


Už ste čítali?